Eva Glavová 

Rozžiarim Vás farbami. Som  kreatívnou  inšpirátorkou a terapeutkou vo svete farieb. 

Ako vnímam život ?

Život  je hra s farbami 

Pozývam Vás  do žiarivého  kráľovstva farieb, inšpirácie a kreativity

 

 

Chcete si vyfarbiť svoj život a nudu zahodiť raz a navždy? 

 

Chcete žiariť farbami a tešiť sa z vlastnej kreativity? 

 

Chcete žiť s ľahkosťou motýľa a pestrosťou vážky? 

Dúha vyplýva z búrky, po búrke príde dúha 

Ste TU SPRÁVNE

ak

 1. Cítite, že sa schyľuje k búrke vo Vašom živote, ale dúha je v nedohľadne ...
 2. Už Vás nič nebaví a veľa myslíte
 3. Máte pocit, že žijete nudný život bez šťavy
 4. Myslíte si, že iba čierna je IN
 5. Milujete farby, ale nežijete ich 
 6. Chcete si vyfarbiť život  
 7.  Hľadáte svoj štýl
 8. Vaša energia je na nule 
 9. Chýbajú Vám farby 
 10. Chcete objaviť svoju kreativitu 
 11. Potrebujete niekoho, kto Vás vypočujeprijme, niekoho, kto Vás  povedie a inšpiruje? 
 12. Skvelé, našli sme sa sa! 

 13. Vy cítite, myslíte, žijete, milujete, chcete, postrádate  potrebujete, hľadáte  

 14. U mňa nájdete: energiu, naslúchanie, pochopenie, empatiu, prijatie, vedenie, inšpiráciu,  aby ste zažiarili vo farbách.

PREČO JA? 

 1. Viem naslúchať ľuďom a som empatická
 2. Predo mnou nemusíte nič skrývať
 3. Môžete sa na mňa s dôverou obrátiť
 4. Povediem Vás
 5. Inšpirujem Vás
 6. Ukážem Vám svetlo 
 7. Objavíte svoju  farbu 
 8. Poviem to básničkou, chcete?

Napísala som pre Vás uvítaciu básničku 

aj to je znamenie, že kreativita nemá hraníc 

Ponuka, ktorá sa neodmieta ♥ 

Hrajeme sa so slovami, hláskami aj farbami,  nebudeme takí vážni , žiadny strach a obavy, nebudete na to sami, som tu JA + TY = MY

GLAmour VOs,vyzniEVA z Duše

Hoc vyzniEVA to ako klišé, GLAmour Vo Vás je!
žE VÁm to neladí, to nEVAdí
priliEVAjte farby, nebudete fádni,
Žiaden strach tu z odiEVAnia.
Bude to mať GLAnz, VO VÁnku aj v priEVAne,
Nič ho tak nezažne,
GLAmour VO VÁšni je, a farbách prEVAžne. 

Kto je tá Eva, ktorá žije vo farbách?

 

 Som veselá a energická žena, ktorá si rada užíva život so všetkým,  čo prináša.

Zaujíma ma život, všetky jeho podoby, milujem pohyb,  veľmi rada tancujem, maľujem, píšem, rada sa smejem. 

Pred 30 rokmi som sa stala manželkou Zdenka a matkou Jakubka, z ktorého už je dnes  dospelý muž.  A máme krásneho kocúrika Lea. Môj muž je expert na bicykle, aj interiéry a Jakubko je  hokejový tréner  aj muzikálový herec vo Švédsku. 

           Život vnímam ako DAR

                                    ♥                                              

Prijímam zmeny, rada sa smejem a mám zmysel pre  humor. 

To,  že som  interiérová dizajnérka, dekoratérka, milovníčka módy a farieb, maliarka, eurytmistka, aj terapeutka znamená,  že život môže byť  naozaj farebný a pestrý 

Milujem farby, rada sa obliekam farebne a po svojom, mám rada originalitu v interiéri, v dekorovaní a bývaní, milujem umenie. 

Každý deň sa teším z prekvapení, ktoré mi život prináša.      
               

Kto je tá Eva,  ktorá  Ťa povedie po farebnej cestičke? 

 

Som žena a vychutnávam si maličkosti, ktoré sú pre mňa podstatné: žiarivé slnko, modrú oblohu, tanec v obývačke, krásne šaty,  hudbu, prítomnosť  obyčajných chvíľ pri káve, pohľad na tečúcu rieku, knihy, príbehy z kníh a obrazov.

Milujem ticho a byť sama. Ale milujem byť s blízkymi ľuďmi, rozhovory pri vínku, pri kávičke.  A koláčik ku kávičke musí byť, aspoň niečo sladké určite, inak mi káva ani nechutí. 

Milujem vôňu ruží a farby kvetov.  Rada kvietky sadím, rada sa o ne starám a polievam, opatrujem. 

To všetko ma inšpiruje,  keď maľujem  obrazy,  navrhujem  interiéry, vyberám oblečenie, keď kombinujem farby a hľadám možnosti, to mám najradšej. 

Mám za sebou roky skúseností, roky učenia sa a roky praxe v obchode, marketingu, módnom priemysle, ale aj  ako opatrovateľka, umelkyňa 

Ale čo pokladám pre mňa za zvlášť dôležité ? 

To sú roky a dni strávené v komunikácii a vzťahmi s ľuďmi

Či už to boli klienti módneho salónu Bolero, v ktorom som  pracovala, alebo klienti , dodávatelia do najväčšej siete obchodných domov a hypermarketov Tesco, kde som pracovala ako koordinátorka marketingu a obchodu .

Veľmi dôležité pre mňa sú skúsenosti z vedenia interierového štúdia  Athina Interiér, a komunikácia s klientmi  pri vypracovávaní návrhov interiérov  a  farebnom poradenstve 

Ale aj  roky práce v sociálnej oblasti pri opatrovaní seniorov a vedení kurzov. 

Všetky moje doterajšie skúsenosti  sú obohatené mojim vstupom do sveta umenia a preto som teraz TU, aby som to, čo som sa počas života naučila, čím som si prešla a ako som sa s tým dokázala vysporiadať, čo som objavila, zažila a uvádzam dennodenne do praxe života.

1.Práca v Módnom  salóne  ma naučila, ako sa pripravujú módne prehliadky, čo všetko to obnáša.  Mohla som ukázať, ako viem veci zladiť, ukázať môj organizačný talent, cit pre farby a výber doplnkov. Naučila som sa komunikovať s klientmi a obrúsila som svoj prejav. Módne prehliadky boli vzrušujúcou skúsenosťou, od prvého kroku až po ukončenie. 

2.Ďalším stupienkom bol vlastne skok, kým som začala na oddelení marketingu v medzinárodnej obchodnej spoločnosti, priamo na Centrále v Prahe na Národní tříde, vyskúšala som si prácu na obchodnom oddelení. Nazrela som do tzv. zákulisia obchodu, spoznala zahraničných dodávateľov, zistila som,  čo znamená byť hardline aj softline, aby som sa ocitla tam, kde  predaj,  čísla, reklama, prezentácia, komunikácia a organizovanie, plánovanie, je na dennom poriadku. Bolo to farebné, ako  letáky, ako módne prehliadky, promo akcie po celom Slovensku a v Čechách. 

3.Akoby švihnutím zázračného prútika som sa stala návrhárkou kuchýň a interiérovou dizajnérkou v Interiérovom a kuchynskom štúdiu  v Bratislave, kde som pracovala po boku manželovom. Navrhla som od A - Z naše kuchynské štúdio, a celú organizáciu, od návrhov, objednávkového systému, dodania a realizácie . Po čase ma viacej oslovili interiérový dizajn, ktorý som stihla vyštudovať opäť v Prahe, návrhy interiérov, výber nábytku, poradenstvo pri výbere farieb a doplnkov.

Z toho úplne najviac farby a doplnky, ktorým sa venujem dodnes. 

4.Celý život ma lákal svet umenia a ani v 40 tke som sa tej predstavy nechcela vzdať. A to je dobre. Pretože umenie si ma našlo.  Eurytmia, také zvláštne slovo na prvé počutie, ale keď som ho prvýkrát videla na pódiu, zostala som v nemom úžase.

Krása pohybu, krása hudby a slova, architektúra, geometria, sochy v pohybe, ladnosť, zdravie, harmónia. A keď  som sa prvýkrát ocitla na javisku, cítila som sa tam doma. Vo farebných hodvábnych šatách so závojom, osvetlená farebnými svetlami, ktoré premieňali moje šaty podľa nálady hudby, alebo básne.

Som žena vo farbách, žena mnohých farieb, som eurytmistka, maliarka, poslucháčka, poradkyňa, sprievodkyňa, no najviac sa mi páči byť inšpirátorkou, pretože rada ľudí inšpirujem, a zapaľujem iskričku, a oni sami nájdu v sebe svoj potenciál, oheň, ktorý nezhasne. 

Umenie sa nesie celým mojim životom.

Spájam svety  

Život je umenie.  7 rokov  štúdia, vystúpenia, sociálne cvičenia a spolupráca s mnohými skvelými eurytmistkami z celého sveta, priniesla do môjho života nové farby a nové pohľady.

5.Dokázala som sa viacej priblížiť k ľuďom, tak inak,  ako dovtedy, vnímať ich, vypočuť, pochopiť. Ocitla som sa v inej zemi, urobila som krok do neznáma, aj trochu so strachom, no hlavne s odvahou, sadla som do auta a odviezla som sa do bavorských hôr, k starej pani, stala sa zo mňa Opatrovateľka.

Toto už nebolo javisko, kde po vystúpení nasleduje potlesk,  ale život sám, so svojimi farbami, svetlami, náladami, každodennými starosťami a radosťami. S citmi a pocitmi, osamelosťou, smútkom, ale krásnym pocitom a poznaním, že aj toto som Ja.

Že je to ďalšia farba môjho života, ktorá ma napĺňa. Táto práca, pohľad do duše starej ženy, ktorá žila svoj život a niesla si svoje spomienky v srdci, ktorej som mohla spríjemniť posledné roky života, podporiť ju, otvorila moje srdce dokorán.

Dokázala som dať toľko lásky, žene, ktorej som hovorila moja babička. Naučila som sa, že žena je krásna v akomkoľvek veku, že sa chce páčiť, že sa chce pekne obliekať, dobre vyzerať, rozprávať sa, byť súčasťou sveta. Že aj napriek veku, tomu číslu, duša ženy je vždy dušou ženy. Som šťastná, že som mohla byť na chvíľu aj ja súčasťou jej sveta.  

Na svojej ceste opatrovateľky som sa starala ešte o jednu úžasnú 98 ročnú ženu a dvoch mužov. A keďže som vlastných starých rodičov, babičky ani deduškov nezažila, dnes viem, že to, čo by nám mohli odovzdať oni, ako rodina, môžeme nájsť  a zažiť aj s inými, na prvý pohľad celkom cudzími ľuďmi. 

Ste pre nich svetlom, a býva to vzájomné,

ste pre nich svetom, a býva to vzájomné,

ste pre nich oporou, a býva to vzájomné,

učíte sa navzájom prežiť.

Je to vzájomné.

6.Potom moje kroky viedli späť na Slovensko, a uvažovala som čo príde teraz. Rozhodla som sa opäť pre módu a opäť trošku z iného uhla som nazrela a prevedčila sa na vlastné oči, aj telo,  aké je to náročné,  aj krásne byť súčasťou svetovznámej spoločnosti módneho priemyslu. Nie sú to len krásne šaty, ale každý deň sa učíte toľko nových vecí, zisťujete,  kde sú vaše hranice a kde sú vaše možnosti a okrem toho potrebujte kondičku a dobrú obuv. 

Množstvo mladých ľudí, úplne iná energia, množstvo úloh, ktoré musíte denne zvládnuť, a samozrejme množstvo pekných aj menej pekných kusov oblečenia, ktoré sa naučíte triediť, poznáte ich podľa mena, sezóny, farby, veľkosti, naučíte sa ich mať pod konrolou na ploche 5000m2. 

Fokusujete sa, feedbekujete, zvládate dennodenné rutiny, veľké množstvo peňazí Vám prejde rukami. Ale spokojný zákazník, ktorému ste pomohla s výberom oblečenia, zladila ste, vybrala ste, kúpil a spokojný odišiel  je na nezaplatenie.  To je na tom to najkrajšie.

 Začínať niečo nové môžeme kedykoľvek. Či máme 20, 40, alebo aj 50.

Tvoríme si tak svoj život. Dnes už viem, že sa vždy znovu narodím. 

Hľadala som prienik tým všetkým, ako skĺbiť moje skúsenosti tak, aby som mohla naplniť to, čom som si povedala vtedy ako 24 ročná. V eurytmii existuje trojčlenný krok. To znamená trojčlenný,  že má 3 fázy. Zdvihnem, nesiem, položím.  

Takéto postupné kroky ma doviedli k rozhodnutiu poskytovať služby, ktoré Vás  prevedú procesom premeny, ba až transformácie. Procesom zmeny, a môžem povedať až znovuzrodenia. 

Možností je niekoľko, a môžete si vyberať s čím začnete. Každá fáza premeny má nejaký začiatok. Začnete s farebnou premenou svojho šatníka, ale zároveň sa začnú diať také zmeny, ktoré Vás privedú bližšie k sebe. 

Možete začať maľovaním, alebo eurytmiou. Rozhýbeme pravú hemisféru a nadviažeme kontakt s našim telom, a priestorom. Objavíme zákonitosti spojenia svetov. 

Online konzultácie,  terapia farbami, andská energetická šamanská terapia, eurytmia.  To sú poklady, sú to kúsky mozaiky, ktoré vytvárajú nádherný celok, umelecké dielo. A náš život je umelecké dielo. Sme umelci. 

Vždy počúvam svoju dušu, a nechávam sa viesť. Dôverujem a nasledujem. Niekedy to chce čas, inokedy príde impulz a ja viem, že mám niečo urobiť, posunúť svoj život na iný stupeň.

Pretože náš život nikdy nie je statický, plynie... a my môžeme plynúť s ním, vtedy to cítime, že je všetko v poriadku, že sme presne tam, kde máme byť. 

Môj príbeh si môžete prečítať TU. 

Ak cítite, že chcete byť v spoločnosti iných žien, pridajte sa do mojej Fb skupiny Krásna žena vo farbách.

Som žena a vychutnávam si maličkosti, ktoré sú pre mňa podstatné: žiarivé slnko, modrú oblohu, tanec v obývačke, krásne šaty,  hudbu, prítomnosť  obyčajných chvíľ pri káve, pohľad na tečúcu rieku, knihy, príbehy z kníh a obrazov.

Milujem ticho a byť sama. Ale milujem byť s blízkymi ľuďmi, rozhovory pri vínku, pri kávičke.  A koláčik ku kávičke musí byť, aspoň niečo sladké určite, inak mi káva ani nechutí. 

Milujem vôňu ruží a farby kvetov.  Rada kvietky sadím, rada sa o ne starám a polievam, opatrujem. 

To všetko ma inšpiruje,  keď maľujem  obrazy,  navrhujem  interiéry, vyberám oblečenie, keď kombinujem farby a hľadám možnosti, to mám najradšej. 

Mám za sebou roky skúseností, roky učenia sa a roky praxe v obchode, marketingu, módnom priemysle, ale aj  ako opatrovateľka, umelkyňa 

Ale čo pokladám pre mňa za zvlášť dôležité ? 

To sú roky a dni strávené v komunikácii a vzťahmi s ľuďmi

Či už to boli klienti módneho salónu Bolero, v ktorom som  pracovala, alebo klienti , dodávatelia do najväčšej siete obchodných domov a hypermarketov Tesco, kde som pracovala ako koordinátorka marketingu a obchodu .

Veľmi dôležité pre mňa sú skúsenosti z vedenia interierového štúdia  Athina Interiér, a komunikácia s klientmi  pri vypracovávaní návrhov interiérov  a  farebnom poradenstve 

Ale aj  roky práce v sociálnej oblasti pri opatrovaní seniorov a vedení kurzov. 

Všetky moje doterajšie skúsenosti  sú obohatené mojim vstupom do sveta umenia a preto som teraz TU, aby som to, čo som sa počas života naučila, čím som si prešla a ako som sa s tým dokázala vysporiadať, čo som objavila, zažila a uvádzam dennodenne do praxe života.

1.Práca v Módnom  salóne  ma naučila, ako sa pripravujú módne prehliadky, čo všetko to obnáša.  Mohla som ukázať, ako viem veci zladiť, ukázať môj organizačný talent, cit pre farby a výber doplnkov. Naučila som sa komunikovať s klientmi a obrúsila som svoj prejav. Módne prehliadky boli vzrušujúcou skúsenosťou, od prvého kroku až po ukončenie. 

2.Ďalším stupienkom bol vlastne skok, kým som začala na oddelení marketingu v medzinárodnej obchodnej spoločnosti, priamo na Centrále v Prahe na Národní tříde, vyskúšala som si prácu na obchodnom oddelení. Nazrela som do tzv. zákulisia obchodu, spoznala zahraničných dodávateľov, zistila som,  čo znamená byť hardline aj softline, aby som sa ocitla tam, kde  predaj,  čísla, reklama, prezentácia, komunikácia a organizovanie, plánovanie, je na dennom poriadku. Bolo to farebné, ako  letáky, ako módne prehliadky, promo akcie po celom Slovensku a v Čechách. 

3.Akoby švihnutím zázračného prútika som sa stala návrhárkou kuchýň a interiérovou dizajnérkou v Interiérovom a kuchynskom štúdiu  v Bratislave, kde som pracovala po boku manželovom. Navrhla som od A - Z naše kuchynské štúdio, a celú organizáciu, od návrhov, objednávkového systému, dodania a realizácie . Po čase ma viacej oslovili interiérový dizajn, ktorý som stihla vyštudovať opäť v Prahe, návrhy interiérov, výber nábytku, poradenstvo pri výbere farieb a doplnkov.

Z toho úplne najviac farby a doplnky, ktorým sa venujem dodnes. 

4.Celý život ma lákal svet umenia a ani v 40 tke som sa tej predstavy nechcela vzdať. A to je dobre. Pretože umenie si ma našlo.  Eurytmia, také zvláštne slovo na prvé počutie, ale keď som ho prvýkrát videla na pódiu, zostala som v nemom úžase.

Krása pohybu, krása hudby a slova, architektúra, geometria, sochy v pohybe, ladnosť, zdravie, harmónia. A keď  som sa prvýkrát ocitla na javisku, cítila som sa tam doma. Vo farebných hodvábnych šatách so závojom, osvetlená farebnými svetlami, ktoré premieňali moje šaty podľa nálady hudby, alebo básne.

Som žena vo farbách, žena mnohých farieb, som eurytmistka, maliarka, poslucháčka, poradkyňa, sprievodkyňa, no najviac sa mi páči byť inšpirátorkou, pretože rada ľudí inšpirujem, a zapaľujem iskričku, a oni sami nájdu v sebe svoj potenciál, oheň, ktorý nezhasne. 

Umenie sa nesie celým mojim životom.

Spájam svety  

Život je umenie.  7 rokov  štúdia, vystúpenia, sociálne cvičenia a spolupráca s mnohými skvelými eurytmistkami z celého sveta, priniesla do môjho života nové farby a nové pohľady.

5.Dokázala som sa viacej priblížiť k ľuďom, tak inak,  ako dovtedy, vnímať ich, vypočuť, pochopiť. Ocitla som sa v inej zemi, urobila som krok do neznáma, aj trochu so strachom, no hlavne s odvahou, sadla som do auta a odviezla som sa do bavorských hôr, k starej pani, stala sa zo mňa Opatrovateľka.

Toto už nebolo javisko, kde po vystúpení nasleduje potlesk,  ale život sám, so svojimi farbami, svetlami, náladami, každodennými starosťami a radosťami. S citmi a pocitmi, osamelosťou, smútkom, ale krásnym pocitom a poznaním, že aj toto som Ja.

Že je to ďalšia farba môjho života, ktorá ma napĺňa. Táto práca, pohľad do duše starej ženy, ktorá žila svoj život a niesla si svoje spomienky v srdci, ktorej som mohla spríjemniť posledné roky života, podporiť ju, otvorila moje srdce dokorán.

Dokázala som dať toľko lásky, žene, ktorej som hovorila moja babička. Naučila som sa, že žena je krásna v akomkoľvek veku, že sa chce páčiť, že sa chce pekne obliekať, dobre vyzerať, rozprávať sa, byť súčasťou sveta. Že aj napriek veku, tomu číslu, duša ženy je vždy dušou ženy. Som šťastná, že som mohla byť na chvíľu aj ja súčasťou jej sveta.  

Na svojej ceste opatrovateľky som sa starala ešte o jednu úžasnú 98 ročnú ženu a dvoch mužov. A keďže som vlastných starých rodičov, babičky ani deduškov nezažila, dnes viem, že to, čo by nám mohli odovzdať oni, ako rodina, môžeme nájsť  a zažiť aj s inými, na prvý pohľad celkom cudzími ľuďmi. 

Ste pre nich svetlom, a býva to vzájomné,

ste pre nich svetom, a býva to vzájomné,

ste pre nich oporou, a býva to vzájomné,

učíte sa navzájom prežiť.

Je to vzájomné.

6.Potom moje kroky viedli späť na Slovensko, a uvažovala som čo príde teraz. Rozhodla som sa opäť pre módu a opäť trošku z iného uhla som nazrela a prevedčila sa na vlastné oči, aj telo,  aké je to náročné,  aj krásne byť súčasťou svetovznámej spoločnosti módneho priemyslu. Nie sú to len krásne šaty, ale každý deň sa učíte toľko nových vecí, zisťujete,  kde sú vaše hranice a kde sú vaše možnosti a okrem toho potrebujte kondičku a dobrú obuv. 

Množstvo mladých ľudí, úplne iná energia, množstvo úloh, ktoré musíte denne zvládnuť, a samozrejme množstvo pekných aj menej pekných kusov oblečenia, ktoré sa naučíte triediť, poznáte ich podľa mena, sezóny, farby, veľkosti, naučíte sa ich mať pod konrolou na ploche 5000m2. 

Fokusujete sa, feedbekujete, zvládate dennodenné rutiny, veľké množstvo peňazí Vám prejde rukami. Ale spokojný zákazník, ktorému ste pomohla s výberom oblečenia, zladila ste, vybrala ste, kúpil a spokojný odišiel  je na nezaplatenie.  To je na tom to najkrajšie.

 Začínať niečo nové môžeme kedykoľvek. Či máme 20, 40, alebo aj 50.

Tvoríme si tak svoj život. Dnes už viem, že sa vždy znovu narodím. 

Hľadala som prienik tým všetkým, ako skĺbiť moje skúsenosti tak, aby som mohla naplniť to, čom som si povedala vtedy ako 24 ročná. V eurytmii existuje trojčlenný krok. To znamená trojčlenný,  že má 3 fázy. Zdvihnem, nesiem, položím.  

Takéto postupné kroky ma doviedli k rozhodnutiu poskytovať služby, ktoré Vás  prevedú procesom premeny, ba až transformácie. Procesom zmeny, a môžem povedať až znovuzrodenia. 

Možností je niekoľko, a môžete si vyberať s čím začnete. Každá fáza premeny má nejaký začiatok. Začnete s farebnou premenou svojho šatníka, ale zároveň sa začnú diať také zmeny, ktoré Vás privedú bližšie k sebe. 

Možete začať maľovaním, alebo eurytmiou. Rozhýbeme pravú hemisféru a nadviažeme kontakt s našim telom, a priestorom. Objavíme zákonitosti spojenia svetov. 

Online konzultácie,  terapia farbami, andská energetická šamanská terapia, eurytmia.  To sú poklady, sú to kúsky mozaiky, ktoré vytvárajú nádherný celok, umelecké dielo. A náš život je umelecké dielo. Sme umelci. 

Vždy počúvam svoju dušu, a nechávam sa viesť. Dôverujem a nasledujem. Niekedy to chce čas, inokedy príde impulz a ja viem, že mám niečo urobiť, posunúť svoj život na iný stupeň.

Pretože náš život nikdy nie je statický, plynie... a my môžeme plynúť s ním, vtedy to cítime, že je všetko v poriadku, že sme presne tam, kde máme byť. 

Môj príbeh si môžete prečítať TU. 

Ak cítite, že chcete byť v spoločnosti iných žien, pridajte sa do mojej Fb skupiny Krásna žena vo farbách.

 Eva Glavová ♥

Hľadáš stále svoj štýl? 

 1. Dá sa to vôbec nájsť?  Kúpiť? 
 2. Alebo,  ako to vlastne je? 
 3. Skúšaš, beháš po obchodoch, hľadáš, prehliadaš stránky časopisov, sleduješ televíziu? 
 4. A strácaš čas? 
 5. Doma a vo svojej skrini máš dokonalý chaos? 
 6. Máš tam super kúsky z poslednej sezóny a mnoho top vecí, ktoré práve letia, ale? 
 7. Máš tam jednu veľkú masu oblečenia, nábytku, ktoré skladuješ v skrini, v škatuli, alebo  pod posteľou v kufri? 
 8. Už vlastne ani nevieš čo v nich máš? 
 9. Rada by si už konečne našla pokoj?

Myslím tým pokoj, vyrovnanosť s tým, že to.  čo si obliekaš,  čo máš v skrini, kde a ako žiješ, dokonale vystihuje Teba?

Že si to naozaj Ty?

 • Že každá vec,  ktorú si na seba oblečieš, vypovie, aká si šťastná, sebavedomá žena? 
 • Že vieš,  čo Ti pristane a môžeš sa konečne venovať svojim projektom, svojej rodine,
 • ísť na koncert, do divadla, môžeš žiariť v práci a každý deň je pre Teba úžasný? 

Vo farbách som DOMA 

 1. Inšpirujem Vás k zmene 
 2. Rozhýbeme pravú hemisferu
 3. Vás život naberie nový dych, novú dynamiku, nové farby
 4. Prinášam farby do života a vytváram priestor pre nové veci
 5. Poďte do toho so mnou 

Chcete to už konečne?

Tak potom je skvelé, že ste tu

Ja som Eva.  Móda, farby a štýl  sú moja vášeň

Je to môj štýl ♥

Skvelé je, že veci sú tak ako majú byť.

Môžeme spolu rásť

PREČO PRÁVE JA? 

Som expertka na farby, som ženou, ktorá žije pre farby, som ženou, ktorá farbami žiari.

Milujem farby, umenie a módu. Ukazujem ženám svetlo, inšpirujem ich ako byť krásnou a žiariť farbami v každom veku. 

Počas svojho života som stretla mnoho žien a dievčat, aj mužov , ktorých som inšpirovala a ktorým som pomohla na ceste k sebavedomiu a vnímaniu vlastnej jedinečnosti.

Niektorých som inšpirovala svojim vzhľadom, iných pri vytváraní jedinečného interiéru, ďalších  pri umeleckých vystúpeniach, pri práci opatrovateľky aj módnej poradkyne.

Naučím aj Teba, ako používať farby, aby si ich mala  vo svojom šatníku aj v interiéri 

ako ich spolu kombinovať 

Ukážem Ti ako sa môžeš zabávať.

Ukážem Ti ako farby priniesť do života ako žiariť farbami

Ako sa staneš Krásnou ženou vo farbách  

Veď život  je hra s farbami a vo farbách 

 

 

Vítaj v kráľovstve farieb, inšpirácie a kreativity

 

kurzy, semináre, vzdelávanie, práca

 učím sa od najlepších

Viera Groznerová ma naučila,  ako sa orientovať v novom prostredí a nebáť sa byť originálnou 

Rebecca Slaughter ma naučila pohybovať sa v mužskom svete obchodu a zostať  ženou. 

 Vďaka Barbara Venter som mohla vyštudovať milovaný interiérovy dizajn v milovanom meste Prahe

Eurytmia- Silvia Mikolajová, Pavel Hanuštiak,  Miriam Tradowski, Sara Kazakov, Annemarie Bächlin, Angelika Storch, Lili Reinitzer, Dorothea Mier,  Annemarie Ehrlich, Benedikt Zweifel, to sú eurytmisti, učitelia, umelci, ktorí ma ovplyvnili na mojej ceste eurytmistky a som im nesmierne vďačná, že som ich mohla osobne poznať a učiť sa, inšpirovať. 

Tanec Mila El Kral, brušné tance, Jana Maťová ma zasvätila do hawaiskej tradície Hula, Daniel Godany Flamenco, 

Online marketing a podnikanie - Stáňa Stiborová, Ingrid Dach, Jana Svobodová, Lucia Harnošová

Kozmológia  energetická medicína - Lucie Chvojková , Roberto Sarti, Alberto Vidoldo a iní 

Moje drahé klientky Gabi a Margrid mi ukázali,  že žena je krásna aj keď má 90, alebo 98 

Moja mamička, ktorá je pre mňa stále tou najkrajšou ženou a ľúbim ju. 

 

Podnadpis

Portfólio 

Počas môjho aktívneho života som sa pohybovala v rôznych profesiách a mám za sebou organizovanie niekoľkých módnych prehliadok, konferencií a eventov.

Mám za sebou niekoľko rokov tvorby značkových kuchýň a interiérov, maľovaného nábytku,  klientov v oblasti módy aj eurytmické vystúpenia na javiskách na Slovensku, Nemecku a Švajčiarsku. 

Výber toho najzaujímavejšieho :