Moja dielnička tvorivá

Takto to vyzerá, keď sa spojí kreativita, malý priestor a veľká chuť mať svoje miestečko v byte. Dlho som len snívala o tom aká bude moja Tvorivka. malý kúsok kde budem mať svoje vecičky. Svoj šijací stroj, látky všetkých možných farieb a vzorov, svoje obrazy, rámiky, ceruzky a štetce. Kde si budem tvoriť a keď ma to prestane baviť ( čo sa teda nestalo) ale jednoducho keď budem musieť prerušiť svoje tvorenie a ísť napríklad na nákup alebo žehliť, všetko môžem nechať tak.  A nikomu to nebude prekážať, zavadzať.

Bývali sme vo veľkom byte, na 9 poschodí s prekrásnym výhľadom priamo na nebo. Videla som síce aj kúsok bytovky naproti, ale ja som sa dívala do slnka, na oblohu, ktorá  sa neustále menila. a ja som behala s fotoaparátom a fotila všetko aby som neprišla o tú krásu. V byte boli 3 veľké izby, obývačka spojená s  kuchyňou a spálňa mala svoj šatník. To bolo úžasné. toľko miesta.

No za pár dní po presťahovaní toto krásne miesto bolo zaplnené všetkým, čo sa do bytu a do ostatných izieb už nevošlo, alebo nehodilo.   Čas plynul, ja som tam stále len prerovnávala a triedila, a vyhadzovala zbytočnosti, no stále som cítila nepokoj, že tam je len neporiadok.

Raz prišiel ten deň, keď som sa rozhodla to zmeniť. 

S pomocou môjho syna Jakuba, sme povynášali von staré skrine a police čo tam boli pôvodne. Všetky veci som postupne vykladala a prechodne uložila do spálne. Keď bola miestnosť prázdna, sadla som si na zem a chvíľu som spokojne oddychovala a predstavovala som si ako to tam chce vyzerať, ako to urobím, aby som sa tam cítila dobre. Tešila som sa že konečne budem mať svoj kútik.

Zobrala som farby, vodu a špongiu. Namáčala som ju jemne do farby a na stene som kreslila ležaté osmičky. Týmto spôsobom sme maľovali eurytmickú miestnosť, kde sme cvičili. Keď sa vrstva po vrstve, osmička na osmičku vymaľuje celá stena, celá miestnosť, vznikne harmonická maľba. A to že bola naozaj harmonická,   môžem len potvrdiť, pretože prvé čo ma napadlo bolo, že je to taká terapeutická miestnosť. 

Opäť som si sadla na zem a vnímala tú zelenú, tú harmóniu, ten pokoj ktorý z malej miestnôstky vyžaroval. a ten sa postupne preniesol aj do môjho srdca, mojej hlavy, zažívala som úžasný pocit kľudu a harmónie.

Teraz som už mohla nasťahovať svoj šijací stroj, postaviť nové police, vankúše, krabice s pomôckami a všetko čo som tam chcela mať. Moja radosť bola nevýslovná.  Odteraz som mala svoju Tvorivku. Postupne v nej vznikali šperky z drôtikov, rôzne koláže, obrázky aj obrazy. Keď sa mi zdalo, že mám málo priestoru, preniesla som si veci do obývačky, k veľkému stolu a tam som kreslila, šila a tvorila. Ale o tom bude zas iný príbeh.

Svoj ďalší sen som si splnila. Svojou vierou, svojou húževnatosťou, pracovitosťou a snívaním.

      

Je aj  vašim snom mať svoj kútik pre seba, kde môžete tvoriť, byť sama  sebou so svojimi farbičkami, škatuľkami, niťami a nápadmi?

Páve píšem  pre   Vás  e-book  TVORIVKA , v ktorom sa dozviete, ako začať, , dozviete sa čo nesmie chýbať vo vašej Tvorivke, aby ste mali vo všetkom poriadok a prehľad,  potrebné informácie a inšpirácie, aby ste si vytvorila priestor,  v ktorom budete šťastná.

Keď si s tým neviete rady, jednoducho mi zavolajte, alebo napíšte. Objednajte sa na KONZULTÁCIU, počas ktorej Vám poradím nielen, ako začať s Tvorivkou, ale aj ako sa zladiť a naladiť na seba a svoje túžby a sny.  Aby ste mohli žiť svoje sny a tvoriť krásu. 

Pridajte sa k nám do skupiny Krásna žena vo farbách, do priestoru kreativity, krásy a vzájomnej podpory. Vytvárame svet, poďte ho tvoriť s nami. 

 

Milujem umenie, farby a módu. Ukazujem ženám svetlo a pomáham im k sebavedomiu a radosti zo života. Inšpirujem ich, ako byť krásnou a žiariť farbami v každom veku. Som Vašou sprievodkyňou na ceste za krásou a kreativitou. BUDEM ZDIEĽAŤ S VAMI MOJE SKÚSENOSTI, RADOSŤ A NADŠENIE  Z FARIEB, TVORBY, MÓDY  A UMENIA   Krása je v živote dôležitá  Poskytnem Vám mnoho zaujímavých inšpirácií, videí,  fotografií pre Váš šatník, Váš domov  a Vašu krásu. Stanete sa Krásnou  ženou  vo farbách  EVA ART&DIZAJN Môj príbeh si prečítajte tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů